من می توانم
هر آنچه درباره سرطان نمی دانید!مطالب را از سخن اول مطالعه فرمایید 
قالب وبلاگ

یکی ار بهترین و بزرگترین افتخارات من در این ۶ ماه آشنایی با پزشکان و پرستارانی بود که نام و یادشان را تا آخر عمر به همراه خواهم داشت.اما در این میان یکی از بهترین پرستاران بخش پیوند رو می خوام به شما معرفی کنم که شاید اگر زودتر ایشان را می شناختم خیلی از کارهای افشین را در منزل انجام می دادم.

١:اگر از توان مالی خوبی برخوردار هستید.

٢:اگر پزشک معالج شما مخالفتی ندارد تا شیمی درمانی شما در منزل انجام شود.

٣:اگر به دنبال پرستاری حرفه ای هستید تا در طول ساعت درمان تمام شرایط بالینی شما را زیر نظر داشته باشد و با دقت و آگاهی شیمی درمانی شما را انجام داده و داروی شما را بشناسد.

۴:اگر می خواهید با پرستاری هم صحبت شوید تا به شما احساس آرامش و امنیت دهد.

می توانید با آقای محمد صالحی تماس بگیرید،پرستار نازنینی که در روزهای آخر بستری افشین نقش بسیار بزرگی در آرامش و امیدواری ما داشتند.

شماره تماس ایشان : ٠٩٣۵٢٢٠٠٢٧۵

بدون شک ایشان می توانند شما را راهنمایی کنند چون علاوه بر بخش پیوند در یکی از بهترین کلینیکهای شیمی درمانی کار می کنند.

البته حتما بسیاری از پرستاران بزرگوار این توانایی را دارند اما من در این ۶ ماه بعد از آشنایی با بیش از ١۵ پرستار کار ایشان و یک نفر دیگر از پرستاران را خیلی قبول داشتم.

البته انتخاب ١٠٠% با شماست و لطفا آگاهانه تصمیم بگیرید.چون شرایط شما یا بیمارتان را نمی دانم و نیاز شما را نیز در نتیجه نمی دانم!

از ایشان درباره درمان در کلینیکی که در آن کار می کنند نیز می توانید بپرسید.

 

[ ۱۳۸٩/۸/۱٧ ] [ ٤:۱۱ ‎ب.ظ ] [ یاسمین زرگری ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

من یاسمین زرگری لیسانس مدیریت بازرگانی مدیر عامل و موسس شرکت دکووال و مدیر سایت دکووال www.decowall.ir سابقه بیش از 14 سال فعالیت داوطلبانه در موسسه خیریه محک, علاقمند به خدمت رسانی به بیماران مبتلا به سرطان و علاقمند به روشهای مختلف طب مکمل.
نويسندگان
صفحات اختصاصی
امکانات وب
Flash banner maker online