درمان در منزل یا کلینیک

یکی ار بهترین و بزرگترین افتخارات من در این ۶ ماه آشنایی با پزشکان و پرستارانی بود که نام و یادشان را تا آخر عمر به همراه خواهم داشت.اما در این میان یکی از بهترین پرستاران بخش پیوند رو می خوام به شما معرفی کنم که شاید اگر زودتر ایشان را می شناختم خیلی از کارهای افشین را در منزل انجام می دادم.

١:اگر از توان مالی خوبی برخوردار هستید.

٢:اگر پزشک معالج شما مخالفتی ندارد تا شیمی درمانی شما در منزل انجام شود.

٣:اگر به دنبال پرستاری حرفه ای هستید تا در طول ساعت درمان تمام شرایط بالینی شما را زیر نظر داشته باشد و با دقت و آگاهی شیمی درمانی شما را انجام داده و داروی شما را بشناسد.

۴:اگر می خواهید با پرستاری هم صحبت شوید تا به شما احساس آرامش و امنیت دهد.

می توانید با آقای محمد صالحی تماس بگیرید،پرستار نازنینی که در روزهای آخر بستری افشین نقش بسیار بزرگی در آرامش و امیدواری ما داشتند.

شماره تماس ایشان : ٠٩٣۵٢٢٠٠٢٧۵

بدون شک ایشان می توانند شما را راهنمایی کنند چون علاوه بر بخش پیوند در یکی از بهترین کلینیکهای شیمی درمانی کار می کنند.

البته حتما بسیاری از پرستاران بزرگوار این توانایی را دارند اما من در این ۶ ماه بعد از آشنایی با بیش از ١۵ پرستار کار ایشان و یک نفر دیگر از پرستاران را خیلی قبول داشتم.

البته انتخاب ١٠٠% با شماست و لطفا آگاهانه تصمیم بگیرید.چون شرایط شما یا بیمارتان را نمی دانم و نیاز شما را نیز در نتیجه نمی دانم!

از ایشان درباره درمان در کلینیکی که در آن کار می کنند نیز می توانید بپرسید.

 

/ 6 نظر / 37 بازدید
شاپرک

فکر میکنم تو یه موجود افسانه ای هستی. من کسی رو با این همه مقاومت ندیدم به خدا . تحسینت میکنم و روزی هزار بار برای تو و همسر گلت آرزوی سلامتی

یاسمین جان از سلام الان که نی نی سایت را باز کردم و در صفحه اصلی در متن پست شما را دیدم قبل از اینکه بازش کنم برای تمامی بیماران دعا کردم انشالله که خدای بزرگ قبول کنه وقتی هم که پستت را خواندم از صمیم قلب برات دعا کردم با اینکه در بین نزدیکانم کسی را نمیشناسم که این بیماری را داشته باشه ولی از روی کنجکاوی سری به وبلاگت زدم اول به صبوری و شجاعتت که داری تبریک میگم دوم به اقا افشین تبریک میگم که همچین همسر نمونه ای که یک همراه بی نظیر در سفر زندگی مشترکش انتخاب کرده و برای سلامتی و بهبودی کاملش دعاکردم و سوم اینکه وقتی نام و نام خانوادگی ات را در بالا پستات دیدم ناخوادگاه با دیدن نام فامیلت یک احساس نزدیکی بهم دست داد باز هم از صمیم قبل برای شما خواهر عزیزم و هم همسر گرامیت از صمیم قلب دعا میکنم باشد که خدای بزرگ به پاس این صبر بهترین هدیه که سلامتی همسر عزیزت هست بهت هدیه کنه با آرزوی سلامتی برای تمام بیماران

سارا

خانوم زرگری... شما واقعا قابل تحسین هستین . واقعا ممنون که اینقدر کامل و جامع همه مراحل رو توضیح دادین. هیچکس نمیدونه فردا چه اتفاقاتی خواهد افتاد و قطعا داشتن اطلاعات بهتر از نداشتنه. اما حتی دانستن هم دلیل نمیشه که هر کسی بتونه مثل شما اینقدر با قدرت برخورد کنه. از حرف تا عمل... از صمیم قلبم .سلامتی همسرتون رو از خدا میخوام و البته سلامتی فرشته ای مثل شما رو .

یاسمین زرگری

عزیزان-ایمان به نظر من درمان هر دردیه اگر باور و ایمان قوی باشه درد وجود نداره همش میشه تجربه.تا وقتی فکر نکنیم قربانی هستیم برنده هستیم.ممنونم به من سر زدید

نادیا

الهی خیر ببینی‌ یاسمین جونم،نمیدونی با دیدن این وبلاگ که تو نی‌نی سا یت‌ آدرسشو دیدم چقدی ذوق زده شدم طوری که اشکم در اومد،آخه منم خواهره نازنینم مبتلا به این بیماری هست،از نوع all و من چون ایران نیستم همیشه نگرانم همیشه تو ترسم و همیشه با کابوس سر می‌کنم ولی‌ این وبلاگت منو بد جور آروم کرد از امروز من یکی‌ از همراه‌های همیشگی‌ تو خواهم بود البته با کلی‌ سوال،و امیدوارم که از دستم خسته نشی‌ گلم،خواهرم مرحلهٔ تهاجمی رو تمام کرده و حالا باید دو سال مرحلهٔ تثبیت رو انجام بعده که یکسال از این دو سال هم به امیده خدا سپری شده،حالا از این به بد بیشتر بهات صحبت می‌کنم دوست دارم ،خیلی‌ زیاد به امیده شفائ همهٔ بیما را[خداحافظ]

خسرو عبداللهی

هزار آفرین بر شما بانوی بهشتی مطالب مفید و کاربردی بودند ان شا الله همه بیماران زودتر شفای پیدا کنند. سلامتی شما و خانواده محترمتان آرزوی ماست برای ما هم دعا کنید.