درباره وبلاک "من می توانم"

من می توانم؛

برای شما که سخت ترین شرایط یعنی پرستاری از بیمار مبتلا به سرطان را بر عهده دارید!

برای شما که می دانید سرطان دارید

برای شما که یکی از عزیزانتان به این بیماری مبتلا شده است

برای شما که می خواهید به عیادت بیمار مبتلا به سرطان بروید

برای شما که سالم و تندرست هستید اما دوست دارید درباره همدلی با مبتلایان به این بیماری بیشتر بدانید

از سرطان و شنیدن نام این بیماری نترسید،شما می توانید با رسیدن به درک بیشتر درباره این بیماری نگاهی پر امیدتر و روحیه ای بهتر داشته باشید.

من توانستم،او توانست پس شما هم می توانید تا این مرحله فوق العاده سخت زندگی را با غرور و با افتخار پشت سر بگذارید.

از ١۴ سال قبل افتخار همکاری با موسسه خیریه محک را داشتم و دارم اما هیچ وقت نمی دانستم با همه اطمینانی که از دانسته هایم درباره همراهی با بیمار مبتلا به سرطان دارم رو در رویی با این بیماری برای بیمار و همراهانش تا  چه اندازه عجیب و پر استرس خواهد بود تا روزی که در اولین سالگرد ازدواجم همسرم مبتلا به سرطان خون شد.

مجموعه نوشته های من در این وبلاگ نتیجه سخت ترین و در عین حال پر افتخار ترین دوران زنگی ام است که امیدوارم با مطالعه بخش های مختلف نوشته های این وبلاگ شما هم به نگاهی جدید درباره این بیماری دست پیدا کنید.

این وبلاگ به هیچ عنوان وبلاگ پزشکی نیست زیرا در همه جای اینترنت اطلاعات پزشکی درباره سرطان موجود است و چیزی که کمبود آن مشهود است آگاهی درباره روش همراهی با بیماران مبتلا به سرطان و فرهنگ نگاه صحیح و آگاهانه نسبت به این بیماریست.)اما از همکاری پزشکان و پرستاران محترم در ارائه مطالب مفیدتر و حرفه ای تر استقبال می کنم)

در این وبلاگ چیزهایی را خواهید خواند که نتیجه تجربه اینجانب و مشورت با پزشکان و پرستاران نازنین بخش خون بیمارستان امام و زندگی شبانه روز ما در این بخش به مدت ۶ ماه است.

تجربیاتی که ثانیه به ثانیه آن را در ذهنم ثبت کردم تا روزی شاید بتوانم با نقل قول آن ذره ای از استرس شما خواننده گرامی کم کنم و به شما بگویم مهم نیست نتیجه درمان چه باشد!مهم این است که تا آخرین لحظه باور داشته باشیم که توانستیم آزمایشی که خیلی ها نمی توانند پشت سر بگذارند را با افتخار،با ایمان با همه ترس ها و امید ها پشت سر بگذاریم.آزمایشی که بهای بسیار سنگینی دارد اما بعد از آن دیگر از هیچ چیز در این دنیا نمی ترسید..چون ایمان دارید "من می توانم"

/ 10 نظر / 39 بازدید
ندا

عزیزم وبلاگت بسیار عالیه سپاسگزارم

یاسمین زرگری

خیلی ممنونم عزیزم.

قاسم

تمام و کمال وارد راهی شده اید که برای بسیاری میتواند مفید وآموزنده باشد.با سپاس از شما به جهت وبلاگتان.

سولماز

یاسمین جون مرسی واقعا عالی بود و من مطمئنم که می تونی

هاجر

وبلاگت عالیه عزیزم موفق باشییییییییی

ملاحت

ممنونم از اینکه سعی می کنی امید بدی...

فاطمه

سلام من هم سرطان خون دارم و شنبه اولین جلسه ی شیمی درمانیمه. به شدت استرس دارم و با خوندن تمام مطالب وبلاگ شما یه آرامشی به دست آوردم که حداقل امشب رو با آرامش سر بر بالش می زارم. ازتون خواهش می کنم همچنان به نوشتن و امیدوار کردن ادامه بدید. برقرار باشید و سلامت و شاد

امیر

سلام خسته نباشین دوست عزیز اول: ببخشید که این ایمیلی که گذاشتم ایمیل اصلی من نیست بنده یه سایتی دارم که اگه به ما افتخار بدهید مدیر بخشی از سایت ما بشوید هر بخشی که دوست داشتین نام کاربری من در سایت:AMIR میباشد آدرس سایت:WWW.P30SAT.COM امیدوارم که به ما سر بزنید ممنون و منتظرم امیر

خواهر

سلام و خسته نباشید زیاد من خواهر دختری 19 ساله و مبتلا به سرطان خون هستم این موضوع 1 هفتس که مارو متوجه خودش کرده خیلی مطالبتون عالی بود و خیلی کمکمون کرد خدا قوت... التماس دعا

مهدی

سلام به دوستان من یه نصیحتی به دوستانی که سرطان دارن میکنم شاید شما نتیجه بگیرید دوستان قدرت تلقین خودتون رو بالا ببرید تمرکز کنید روی تک تک سلولهای خودتون حرف بزنید روزی چند ساعت اینکار رو بکنید هر وقت که تونستید مهم اینکه تداوم داشته باشه همش بگید من خوب میشم من خوب میشم موسیقی گوش کنید مخصوصا موسیقیهای ارام بخش یا هر چیزی ه خودتون دوست دارید اما اگر ارام بخش باشه بهتره مخصوصا ویالن باشه به خودتون تلقین کنید که مریض نیستید خیلیها بودن که خوب شدن